godłoPL

Projekt pisarski klasy VB

Na początku roku szkolnego uczniowie klasy Vb poznali Noniego- miłego misia w marynarskim ubranku. Miał stać się gościem każdego z uczniów, a oni mieli mu zapewnić przygody, dzięki którym pozna całą klasę Vb.

ZAJĘCIA Z PSYCHOLOGIEM

Dnia 19 lutego 2020r. dzieci z klasy 0a uczestniczyły w zajęciach prowadzonych przez  psychologa z MZPPP w Kielcach nt. "Zasady panujące w grupie".

Wizyta wolontariuszki

12 lutego 2020 r. odwiedziła naszą szkołę Eszter - wolontariuszka pochodząca z Węgier. Gościliśmy ją w roku szkolnym 2017/2018. Eszter miała okazję porozmawiać z nauczycielami, a także z uczniami. Mile wspominała roczny pobyt w placówce.

"W RYTMIE SWINGU" - koncert muzyczny

Dnia 12 lutego 2020r  w naszej szkole odbył się koncert muzyczny pt. "W rytmie swingu".

POLICJA W SZKOLE !!!

Policja w szkole to brzmi groźnie, ale spokojnie, to policjanci zrobili niespodziankę naszym najmłodszym uczniom z klas 0 - II.

Akcja biblioteczna

„Wypożycz książkę na ferie” to akcja czytelnicza przeprowadzona przez bibliotekę szkolną. Celem działania było zachęcenie uczniów do spędzania wolnego czasu przy ciekawej lekturze.  Biblioteka postanowiła wyjść ze swoja ofertą do czytelnika i wypożyczać książki na korytarzu szkolnym. Wykonawcami tej akcji byli uczniowie klasy ósmej, którzy wcielili się w rolę bibliotekarzy i wypożyczali podczas przerw książki swoim koleżankom i kolegom. Ósmoklasiści wybrali również z księgozbioru biblioteki  zestaw atrakcyjnych książek, które proponowali czytelnikom.

Wizyta w świetlicy

22.01.2020 roku w świetlicy odbył się niezwykły koncert. Absolwent naszej szkoły Dominik Domagała zaprezentował swoje umiejętności gry na saksofonie. Zachęcał wszystkich do spróbowania gry na tym pięknym instrumencie, Koncert starszego kolegi zrobił na nas wielkie wrażenie.

WĘGIERSKA SZTUKA “WSZYSTKIE MYSZY LUBIĄ SER” NA SCENIE “KUBUSIA”

Dnia 21 stycznia 2020r. uczniowie klas 0 - III wybrały się do Teatru Lalki i Aktora "Kubuś" w Kielcach na spektakl "Wszystkie myszy lubią ser".

Jadłospis 20-24.01.2020

JADŁOSPIS

Moja ulubiona książka.

Zbliżają się długo oczekiwane ferie zimowe. 

< Strona 2 z 18 >
SZKOŁA PODSTAWOWA nr 23
im. Jana Pawła II w Kielcach

ul. Łanowa 68
25-147 Kielce

Telefon: +48 41 36 76 266
Fax: +48 41 367 69 65
E-mail: sekretariat@zso11.kielce.eu