godłoPL

Konkurs „KOLOROWA WIELKANOC”

Wraz ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi świetlica szkolna zorganizowała konkurs pt „Kolorowa Wielkanoc”, wielkość oraz technika wykonania pracy były dowolne. Do dnia 31 marca można było składać prace konkursowe, a następnie oglądać je na wystawie. Wszystkie wielkanocne pisanki okazały się niepowtarzalne, a zaangażowanie oraz pomysłowość dzieci przekroczyły nasze najśmielsze oczekiwania. Prace były wykonane z wielką dokładnością i pomysłowością.
03 kwietnia 2019r. odbyło rozdanie nagród.

,,WITAJCIE W NASZEJ BAJCE...''

W świetlicy szkolnej zorganizowany został konkurs pn. ,,Mój ulubiony bohater bajkowy". Celem konkursu była popularyzacja bohaterów literatury dziecięcej , rozbudzanie wyobraźni twórczej, wdrażanie nawyków zdrowej rywalizacji. W konkursie wzięły udział dzieci z klas 0-IV. 

WCZYTUJĘ SZTUKĘ

Klasa VIIIa naszej szkoły wzięła udział w konkursowych eliminacjach, do których nagrała film zachęcający do wizyt w teatrze (bo warto chodzić do teatru!)  i zakwalifikowała się do projektu „Wczytuję Sztukę – warsztaty teatralne”. Film ten można było zobaczyć na stronie szkoły  http://www.zso11.pl/zyciaszkoly/artykul/wczytuje-sztuke/121

Wolontariat

Uczniowie naszej szkoły chętnie włączają się w akcje wolontariatu. Kilkudziesięciu uczniów wzięło udział w dwudniowej zbiórce żywności zorganizowanej przez Kielecki Bank Żywności (akcja: Zbiórka żywności dla seniora).

GLICZARÓW 2019

Po raz szósty nasza szkoła zorganizowała wyjazd narciarski do Gliczarowa! Było - jak zawsze - "elegancko"! Pogoda dopisała nieprawdopodobnie - tyyyle śniegu! Szkoda że dla klas III GM i VIII to już ostatnia taka impreza...

Wystawa - Owady i pajęczaki w Polsce

W miesiącu styczniu 2019r. w naszej szkole gościła przez dwa tygodnie wspaniała wystawa  planszowa „Owady i pajęczaki w Polsce – fakty, mity, ciekawostki”. Wystawę zorganizował dla szkoły p. Piotr Sołkiewicz z Fundacji Naukowej "Twórcze myślenie".

Uczniowie klas I-III na spektaklu teatralnym "Pocahontas"

Dnia 10 stycznia 2019r. uczniowie klas 0 – III wybrali się do Exbudu w Kielcach na spektakl „Pocahontas”, który przygotował Katolicki Teatr Edukacji z Krakowa.

FIZYKA DLA SMYKA

Po raz drugi w tym roku szkolnym uczniowie przenieśli się w niezwykły świat, pełen naukowych prawd i zadziwiających eksperymentów. Zajęcia zorganizowane były  przez świetlicę szkolną.

WYWIADÓWKA SEMESTRALNA 2018/19

Wywiadówka semestralna podsumowująca pierwszy semestr roku szkolnego 2018/19, odbędzie się w czwartek 10.01.2019 r. Początek godz. 17.00.

WYPOŻYCZ SOBIE PREZENT NA ŚWIĘTA - akcja biblioteczna

W dniach 4-6 grudnia w bibliotece szkolnej miała miejsce akcja czytelnicza "Wypożycz sobie prezent na Święta". Mikołaj zapraszał wszystkie dzieci na wielkie mikołajkowe wypożyczanie świątecznych prezentów.

Strona 1 z 11 >
SZKOŁA PODSTAWOWA nr 23
im. Jana Pawła II w Kielcach

ul. Łanowa 68
25-147 Kielce

Telefon: +48 41 36 76 266
Fax: +48 41 367 69 65
E-mail: sekretariat@zso11.kielce.eu